Ambasador Stowarzyszenia Debra

W 2006 roku, Przemek Sobieszczuk Prezes Stowarzyszenia Debra Polska Kruchy Dotyk miał możliwość po raz pierwszy spotkania się i poznania znanej aktorki filmowej i teatralnej Anny Dymnej. Został przez Panią Anię zaproszony do udziału w programie wyświetlanym w TVP2 ?Spotkajmy się?. Dzięki temu spotkaniu stowarzyszenie rozpoczęło współpracę z Fundacją, jaką Pani Ania prowadzi i jest założycielką oraz Prezesem, a mianowicie Fundacją ?Mimo Wszystko?.

Uczestnictwo w programie ?Spotkajmy się? pozwoliło nie tylko nawiązać współpracę z Fundacją ?Mimo Wszystko?, ale przede wszystkim stowarzyszenie zyskało najlepszą wizytówkę, jaką można sobie wymarzyć, a mianowicie Pani Anna Dymna została poproszona o zostanie ?Ambasadorem Stowarzyszenia Debra Polska Kruchy Dotyk?. Ambasadorstwo Anny Dymnej pozwala stowarzyszeniu Debra identyfikować się z osobą Pani Ani oraz każde działanie na rzecz chorych na Epidermolysis Bullosa (EB) jest wspierane przez samą Ambasadorkę oraz jej Fundację. W każdej dziedzinie działalności, jaką stowarzyszenie podejmuje na rzecz chorych na Epidermolysis Bullosa osób jest popierane i wspierane przez Annę Dymną.

Nasze Stowarzyszenie jest niezmiernie wdzięczne za możliwość identyfikowania się osobą Anny Dymnej i za to że jest naszym Ambasadorem, a także serdecznie dziękuje za wsparcie, jakie okazywane jest naszej organizacji.

 

img 46511 img 46531

 

 

 

 

1slider

Nasi Partnerzy

orphan.jpglr.jpglines.jpgkruk.jpgmojarana.jpgconvatec.jpgmediamed.jpgeurordis.jpgpolymem.jpg6.jpgmolnlycke.jpg

Rozliczenie PIT z PITax.pl

button 1 200x135px

dotpay debra

nowa strona EB

fanimani debra eb

Konsultacja i pomoc pielęgniarska

Drodzy rodzice/opiekunowie jeśli potrzebujecie pomocy, konsultacji pielęgniarskiej i opieki w zakresie wiedzy o lekach, opatrunkach i ich zastosowania w leczeniu i pielęgnacji w Epidermolysis Bullosa zachęcamy cię do kontaktu z Debra Polska Kruchy Dotyk tel. + 48 668 837 308. Więcej danych teleadresowych w zakładce kontakt.