Opieka okulistyczna

Wszyscy członkowie Stowarzyszenia Debra Polska Kruchy Dotyk oraz ich rodziny mają możliwość skorzystania z fachowej i profesjonalnej opieki okulistycznej gabinetu REZAMED.

W gabinecie można przeprowadzić badania u pacjentów w każdym wieku, w tym okulistyką dziecięcą osób chorych na EB. Specjaliści z gabinetu zajmują się diagnostyką oraz leczeniem zachowawczym i operacyjnym chorób oczu, m.in. krótkowzroczności, dalekowzroczności, astygmatyzmu i zeza. Pomagają pacjentom z objawami "suchego i czerwonego oka", gradówką, jęczmieniem. Leczą jaskrę, zaćmę, retinopatię cukrzycową, zapalenie twardówki, zwyrodnienie siatkówki (AMD). W nagłych przypadkach mogą Państwu pomóc usuwając z oka ciało obce. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz nowoczesnym urządzeniom cieszą się stale rosnącym gronem zadowolonych pacjentów. Poprawa jakości widzenia to przecież jednocześnie poprawa jakości naszego życia.

Gabinet Okulistyczny REZAMED

Specjalista Chorób Oczu
lek. med. REZA FAKHARI
ul. Loretańska 7
42-200 Częstochowa
tel. 34 360 54 80
tel. kom.: +48 608 416 059
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

1slider

Nasi Partnerzy

eurordis.jpgorphan.jpgkruk.jpgmolnlycke.jpg6.jpgconvatec.jpglr.jpgmediamed.jpgpolymem.jpglines.jpgmojarana.jpg

Rozliczenie PIT z PITax.pl

button 1 200x135px

dotpay debra

nowa strona EB

fanimani debra eb

Konsultacja i pomoc pielęgniarska

Drodzy rodzice/opiekunowie jeśli potrzebujecie pomocy, konsultacji pielęgniarskiej i opieki w zakresie wiedzy o lekach, opatrunkach i ich zastosowania w leczeniu i pielęgnacji w Epidermolysis Bullosa zachęcamy cię do kontaktu z Debra Polska Kruchy Dotyk tel. + 48 668 837 308. Więcej danych teleadresowych w zakładce kontakt.