Jak nam możesz pomóc?

Jeśli chcesz pomóc Stowarzyszeniu Debra Polska Kruchy Dotyk, to możesz to uczynić w wybranej przez Ciebie formie. Będziemy wdzięczni za każdy rodzaj wsparcia!

Przekaż nam 1 % swojego podatku

Jeśli uważasz, ze jesteśmy godni Twojego zaufania, to serdecznie prosimy Cię o przekazanie 1 % podatku dochodowego. Wystarczy, że w odpowiedniej rubryce swojego zeznania podatkowego wpiszesz nazwę naszego Stowarzyszenia i numer KRS. W ten sposób przyczynisz się m.in. do zorganizowania wypoczynku letniego dzieci z EB, który połączony jest z rehabilitacją, warsztatami psychologicznymi i szkoleniem dla rodziców.

Dane do zeznania podatkowego:

Nazwa OPP: STOWARZYSZENIE DEBRA POLSKA KRUCHY DOTYK

Numer KRS: 0000221607

Zostań naszym sponsorem lub darczyńcą

Jeśli Ty lub Twoja firma pragniecie przekazać nam środki finansowe, to uprzejmie prosimy o wpłacenie ich na nasz rachunek bankowy: 78 1050 1214 1000 0023 0279 1799 w ING Bank Śląski O/Katowice, ul. Mickiewicza 3.

Mile widziani są u nas wolontariusze

A może chciałbyś poświęcić trochę swojego czasu dzieciom chorym na EB? Poczytaj o naszym wolontariacie:-)

 

 

 

1slider

Nasi Partnerzy

lr.jpgmediamed.jpgmojarana.jpgkruk.jpglines.jpgorphan.jpgeurordis.jpgmolnlycke.jpgpolymem.jpgconvatec.jpg6.jpg

Rozliczenie PIT z PITax.pl

button 1 200x135px

dotpay debra

nowa strona EB

fanimani debra eb

Konsultacja i pomoc pielęgniarska

Drodzy rodzice/opiekunowie jeśli potrzebujecie pomocy, konsultacji pielęgniarskiej i opieki w zakresie wiedzy o lekach, opatrunkach i ich zastosowania w leczeniu i pielęgnacji w Epidermolysis Bullosa zachęcamy cię do kontaktu z Debra Polska Kruchy Dotyk tel. + 48 668 837 308. Więcej danych teleadresowych w zakładce kontakt.