Wolontariat

Stowarzyszenie Debra Polska Kruchy Dotyk pragnie poinformować o tworzonym przez siebie banku wolontariuszy. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą zrobić w życiu coś więcej, mają pomysły, zapał i chęć do pracy w przyjaznym, młodym zespole. Szukamy chętnych do pomocy przy opiece nad dziećmi. Chodzi nam tu głównie o pomoc w odrabianiu zadań domowych, wspólnej zabawie, wyjścia z domu. Bardzo mile widziane są osoby z wykształceniem medycznym (fizjoterapia, pielęgniarstwo, asystent osoby niepełnosprawnej) ? wówczas wolontariusz taki przejdzie odpowiedni kurs opieki nad dzieckiem chorym na Epidermolysis Bullosę, zajmie się rehabilitacją itp. Niezbędne są także kreatywne osoby z pomysłami ? mamy wiele planów, które chcemy jak najlepiej wykonać, a ?świeże? głowy pomogą nam w ich realizacji.

Więc jeśli masz ochotę zrobić coś dla kogoś, nie przejść przez życie obojętnie, wykazać się i mieć z tego ogromną satysfakcję ? zapraszamy do nas, do Stowarzyszenia Debra Polska Kruchy Dotyk. Gwarantujemy miłą atmosferą pracy, możliwość rozwoju i samorealizacji.

Rodziców i opiekunów dzieci chorych na EB prosimy o kontakt w sprawie wolontariatu ? liczymy na Państwa pomysły, chcemy wysłuchać czego potrzebujecie i oczekujecie od wolontariatu Debry.

Zgłoszenia do Banku Wolontariuszy Debry i wiadomości od członków Stowarzyszenia proszę nadsyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy serdecznie!

Katarzyna Boroń ? Członek Zarządu ds. Wolontariatu  

 

 

 

1slider

Nasi Partnerzy

molnlycke.jpg6.jpgconvatec.jpgpolymem.jpgkruk.jpgmojarana.jpgorphan.jpglr.jpgeurordis.jpglines.jpgmediamed.jpg

Rozliczenie PIT z PITax.pl

button 1 200x135px

dotpay debra

nowa strona EB

fanimani debra eb

Konsultacja i pomoc pielęgniarska

Drodzy rodzice/opiekunowie jeśli potrzebujecie pomocy, konsultacji pielęgniarskiej i opieki w zakresie wiedzy o lekach, opatrunkach i ich zastosowania w leczeniu i pielęgnacji w Epidermolysis Bullosa zachęcamy cię do kontaktu z Debra Polska Kruchy Dotyk tel. + 48 668 837 308. Więcej danych teleadresowych w zakładce kontakt.